De natuur inspireert mij, het materiaal daagt mij uit, mijn omgeving is waar ik ben.
‘Even uitwaaien. Een wandeling langs de zee, zij neemt je mee, doet even alles vergeten en laadt je op. Het landschap, de ruigheid, de structuren, de vergankelijkheid, de helderheid van het water, de weerkaatsing van het licht en de vele kleuren blauw weten mij keer op keer te boeien en te raken’.
Uit al mijn stukken spreekt mijn verbondenheid met de natuur en mijn directe omgeving.
Door de verschillende facetten van het keramische materiaal en de oneindigheid daarvan kan ik blijven ontdekken en experimenteren , waarbij het samenspel tussen inspiratie en ambacht voor mij de creatieve uitdaging is.
Mijn meeste werk is gedraaid op de draaischijf en soms gecombineerd met handgevormde stukken. De Pebble komt regelmatig als vorm in mijn werk terug. Als schaal,( onder)bord, 2 delig doosje of als mini urn.
In de 2 vitrines staan zowel decoratieve objecten, gebruiksgoed als gedenkkeramiek, wat naar wens gecombineerd kan worden.


