Exposities

Wilma Keizer exposeert 1 t/m 31 januari

opening zondag 6 januari 14.00 uur

 

Toeval bestaat

De delftse beeldend kunstenaar Wilma Keizer  liet in 2017 verf en kwasten staan om zich een jaar lang volledig te concentreren op het maken van collages. Elke dag plaatste zij een collage op Facebook. Waarom collages? om elke dag weer volkomen blanco het creatieve proces van maken in te stappen en het toeval toe te laten. De enige restrictie die zij zichzelf op legde was het formaat van 25 x 35 cm en de drager papier van 350 grams. Alles wat per toeval voorbij kwam aan papier; Volkskrant, allerhande, boeken bij grofvuil, belastingenveloppe was bruikbaar en natuurlijk de handgeschepte papieren uit Nepal die ook in bijna al haar schilderijen voorkomen.
Er zijn een aantal thema’s die bij Keizer altijd weer terug komen, zowel in haar schilderijen als collages, de schoonheid van de natuur,  de liefde voor patronen, de mens in zijn omgeving met dikwijls een oneliner zoals Keizer eerder in haar geschilderde filmstills deed, flirten, nostalgie uit de jaren 50/60/70/80.
Veel van deze collages toont zijn in de tentoonstelling Toeval bestaat  samen met een aantal van haar schilderijen.

2019

Kimiko Kawabata – maart
Wilma van ’t Hof – februari
Wilma keizer – januari

2018

Joanna Pyrskala – december
groep expositie – material matters (textiel) november
Monika Auch   – www.weeflab.com

Frans Beelen  – www.fransbeelen.nl

Jette Clover –  www.jetteclover.com

Céline Dayan

Monika Loster  –  www.monikaloster.com

Nathalie Muller  – www.nathaliemuller.nl

Resi van der Ploeg

Leonie van der Poecke – www.woolz.nl

Nicoline Schuijt

-Ilse Versluijs  –  www.ilseversluijs.com-

-Dorothy Wedderburn  –   www.dorothywedderburn.com

Anneke Seelen – augustus

Celine Dayan – juli

Lies Verdenius en Bert Veerkamp – juni

Joke Elzinger – mei

Jessica Lelieveld – april

Kimiko Kawabata – maart

Hilde Jansen – februari

Isabelle Riffon en  Ien Dobbelaar – januari

2107

Nicole Carvajal – december
Wall of Future – net afgestudeerde – november
Tineke Swieringa – oktober
TJoerie Custersruus Serdijn – september
Joerie Custers – augustus
Naomi Goldberg – juli
Erick van Driel – juni
twintig kunstwerken uit Georgië – 1 week mei/juni
Jan Willem van Swigche – mei
Veronie de Jong – april
Angelo Evelyn – maart
Margo Rademakers – februari

Daniella Scarpela – januari

2016

Wilma Keizer
Corry Zondergeld
Nathalie Muller
Isabelle Riffon
Vincent Verhoeven
Yuriko Miyoshi
Addy Coumou
Maartje van Deursen
Kunstenaars collectief 3.3.3
Fenny van de Wal
Grafiekkring Leiden